Web zprávy

Střelba v Dolní Lutyni: Policie zasahuje u mimořádné události

Velké drama, zmatky i málo informací. S tím vším teď musejí pracovat policisté v Dolní Lutyni, mělo tam dojít ke střelbě – podle televize Polar snad ze samopalu -, která se v delším časovém rozmezí opakovala. 

Obyvatelé a svědci reportérovi Blesku potvrdili děsivou událost. Jeden z nich dokonce uvedl, že by měl být postřelený policista! Pachatel byl na útěku a pátrala po něm zásahová jednotka a desítky hlídek.  

Martinu (†42) zabil opilý řidič při šílené čelní srážce. Její dcera Lenka ji držela za ruku, když umírala.

„Prošetřujeme střelbu, ke které mělo dojít po somé hodině večer v Bohumíně. Pravděpodobného pachatele, tedy podezřelého, máme. V současné chvíli celou věc prošetřujeme,“ řekl Blesku šéf moravskoslezské policie Tomáš Kužel, který je na místě zásahu. 

Televize Polar uvedla, že byl na místě jeden lehce zraněný. Pachatele se jim mělo podařit dopadnout v Bohumíně, v dopadení jim pomohl i jejich bratr, který řekl, kde je. Zraněného ho prý našel u Kališova jezera. 

Lidé na Facebooku uvedli, že po pachateli Zásahová jednotka střílela z vozidla, kterým chtěl ujet. Jedna svědkyně uvedla, že se jim zásahovka procházela po zahradě, údajně tam měla být na jejich plotě krev. 


Policejní hlídky v Dolní Lutyni. Michal Charbulák

Ulice, kde mělo k incidentu dojít, je uzavřena, stejně tak i obec. Policie podle neověřených informací pachatele dopadla u nedaleko trati v Dolní Lutyni. 

Modelka Yessenia Estefania Alvaradová (†24) byla nalezena zavražděná v masovém hrobě.Také přečtěte

Johnson: Britská mutace koronaviru je nejspíš smrtelnější

První vědecké důkazy naznačují, že mutace koronaviru, která se poprvé objevila v Londýně a na jihovýchodě Británie, …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *