Web zprávy

Sušička na prádlo se stala vězením dívky, zachraňovali ji hasiči

Srandičky, srandičky….ale jen do doby, než se něco semele. A semletá byla málem Rosie Coleová (21). Na koleji univerzity v anglickém Hullu vlezla opilá do bubnové sušičky prádla. Ven už se ale nemohla za žádnou cenu dostat.

Rosie popíjela s kamarády na koleji. Pod parou je nenapadlo nic lepšího, než že si dívka vleze do bubnové sušičky prádlo. Dovnitř se ještě jakž takž nasoukala, ale ven to už nešlo. A to ani s pomocí kamarádů.

Husarský kousek opakovat nebude

Na záchranu jí proto museli přispěchat hasiči i s technikou. Teprve jim se uvězněnou rošťandu podařilo dostat ven. „Znovu to už zkoušet rozhodně nebudu,“ prohlásila odhodlaně Rosie po náročné záchraně pro zpravodajský server The Sun.

Fitnesačka Alice zemřela, když si dala alkohol nalačno: Zabila ji vzácná nemoc!

Určitě to nebyl jeden z mých nejlepších momentů, určitě ho vynechám z životopisu. Nebudu lhát, nikdy jsem si neprala sama prádla, a dokonce jsem nikdy nepoužila sušičku,“ přiznala dívka s lehkým studem.

Spolubydlící vzbudily sirény

Ale možná bych tam mohla začít dávat prádlo, jen pokud není na mým vlastním těle,“ uzavřela vtipem. „Byla jsem šokovaná a oněmělá,“ přiznala spolubydlící Lydia Dunwellová (21). Co se na koleji stalo, zjistila poté, co ji vzbudily sirény hasičů.

Dívku (†13) zabil na čtyřkolce mladý opilec. Pod parou vezl tři dětiTaké přečtěte

Rodinný dům na Rokycansku zachvátily plameny

V neděli ráno došlo v Dobřívi, obci na Rokycansku, k rozsáhlému požáru rodinného dvojdomku. Hasiči se na místě …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *