Web zprávy

Svitavsko: Muž nachytal bratra s přítelkyní, na dvojici vzal sekeru

Do nepříjmené situace se v pátek večer dostal muž (47) z Litomyšlska. Když totiž opilý dorazil na chalupu, načapal tam svého bratra (55) a svou přítelkyní (43) v posteli. Nevěra ho tak rozzuřila, že na dvojici zaútočil sekerou.

 

O případu informovala policie na svých stránkách, podle ní se žárlivý zuřivec rozhodl vzít v kůlně sekeru. Tou pak demoloval nábytek na chatě a útočil na bratra a přítelkyni. „Muže tato pro něho velmi nepříjemná situace rozohnila natolik, že odešel do kůlny, tam vzal sekeru, s níž rozbíjel vybavení pokoje a napadal ležící pár,“ uvedla policejní mluvčí Lenka Vilímková.

Porno v kostele šokovalo věřící: Kněz provozoval sadomaso rovnou na oltáři

Podle té, se dvojice snažila bránit kusy nábytku, který byl v místnosti k dispozici a také peřinou. Bohužel oba napadení utrpěli lehká zranění. Bratrovi útočníka se nakonec povedlo z rekreačního objektu utéct a zavolat pomoc. Když dorazila policie, žárlivé běsnění už bylo u konce. Útočníka policie zadržela a napadená dvojice byla převezena sanitkou do nemocnice.

„Žárlivého agresora jsme obvinili ze zvlášť závažného zločinu těžké ublížení na zdraví spáchaný ve stádiu pokusu, za který mu v případě prokázání viny u soudu hrozí trest odnětí svobody až na dvanáct let,“ dodala Vilímková s tím, že u výslechu všichni tři aktéři incidentu svého počínání litovali.

Pětidenní Míša zemřel v porodnici: Pitva odhalila, co se stalo. Rodina viní nemocniciTaké přečtěte

Federální soud zablokoval Bidenovo rozhodnutí pozastavit deportace

Příkaz soudce Drewa Tiptona novou politiku blokuje na 14 dní, přičemž se vztahuje na celé …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *