Web zprávy

T-Mobile přidává k novým mobilům 24 GB dat, internet rozdělí do dvou let

Data zadarmo rozdává růžový operátor od letošního září, a to při uzavření nebo prodloužení smlouvy s telefonem na webu. Získat data navíc tedy lidé nemohou na prodejnách operátora, ale pouze při objednávce on-line.

„Odměna ve formě dat zdarma za pořízení telefonu je v Česku zcela jedinečná,“ podotkl ředitel řízení segmentu rezidentních zákazníků T-Mobile Michal Podlucký s tím, že žádný jiný tuzemský operátor podobný benefit nenabízí.

„Zákazníkům se tak on-line nákup u nás vyplatí hned dvakrát – získají telefon za atraktivnější cenu než například na prodejně a dostanou celkem 24 GB dat na dva roky jako dárek, aby si telefon mohli pořádně užít,“ doplnil Podlucký.

Vyzvednout bezplatnou porci dat si lidé budou moci po splnění podmínek – tedy nákupu nového telefonu on-line – prostřednictví mobilní aplikace Můj T-Mobile. Sluší se nicméně podotknout, že balíček musí zákazníci aktivovat ve zmiňované aplikaci každý měsíc manuálně. Pokud tak neučiní, balíček se do dalšího měsíce nepřevádí.

Operátor si od nabídky bezplatných dat slibuje především zvýšení prodejů dotovaných chytrých telefonů a nižší zatížení kamenných poboček, když lidé budou své smlouvy řešit prostřednictvím internetu.

„Věříme, že tato nabídka pomůže zákazníkům s rozhodováním, u kterého prodejce si svůj nový telefon pořídit. Zajímavá je zejména pro zákazníky s nejnižšími tarify, kteří takto navýší svůj datový objem zásadním způsobem,“ uzavřel Podlucký.

Také přečtěte

Rus duchapřítomně unikl nehodě. Včas začal couvat

Vjet v zimě na silnici zledovatělou do té míry, že se z auta stanou neovladatelné …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *