The Walking Dead: Destinies se stalo terčem posměchuV průběhu října jsme vás informovali o vydání hry Skull Island: Rise of Kong, která se brzy po uvedení zařadila mezi horké kandidáty na titul nejhorší hry letošního roku. Americké vydavatelství GameMill Entertainment, které za herním King Kongem stojí, si ale zřejmě řeklo, že by nebylo špatné mít v této anketě rovnou dva zástupce. Nově vydaná hra s názvem The Walking Dead: Destinies totiž už na první pohled zmíněnému Kongovi úspěšně sekunduje.

Titul od brazilského studia Flux Games nabízí srovnatelně tragický herní zážitek, na kterém je špatně téměř vše od hratelnosti a grafiky až po cenovku. Ta byla stanovena na těžko ospravedlnitelných 50 eur/1 200 korun. Stejně jako vzpomínaný King Kong se i The Walking Dead: Destinies stalo terčem vtipných videí a reakcí, ve kterých hráči poukazují na absurdní podobu hry.

Část uživatelů se dokonce domnívá, že vydání takového titulu nemohou myslet vývojáři vážně a podezřívají je z toho, že jde o nějaký sofistikovaný vtip. Ve skutečnosti se ale jedná o pouhé využití licence na slavnou značku, na jejímž základně se společnost GameMill Entertainment snaží s co možná nejmenšími náklady vytvořit alespoň v základech fungující hru, která projde certifikačním procesem na konzolích. Kvalita samotného produktu je však očividně naprosto nepodstatným faktorem

The Walking Dead: Destinies je aktuálně k dispozici na konzolích PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S a Nintendo Switch. Na konzolové verze naváže 1. prosince také port pro počítače (Steam).