Web zprávy

The Walking Dead končí: 11. série bude poslední!


The Walking Dead končí 11. řadou AMC

Poslední série The Walking Dead od televize AMC bude delší než je zvykem. Fanoušci se mohou těšit na 24. dílů, které se začnou vysílat v roce 2021 a skončí v roce 2022. I když je to pro příznivce rána, příliš smutnit nemusí. Stále se totiž vysílá spin-off Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce).

Startuje The Walking Dead: World Beyond

Jeho šestá řada bude mít premiéru 11. října. Poslední díl 10. řady The Walking Dead se bude vysílat 4. října. Natočení finále mapující válku s Šeptači bylo odloženo totiž kvůli komplikacím způsobených pandemií koronaviru. V ten samý den se začne vysílat také druhý spin-off The Walking Dead: World Beyond.

Herec Michael Mundy pokousal svou fanynku, který se do něj zakoukala.

To ale není vše. Tvůrci s ohlášením konce kultovního zombie seriálu přišli s dvěma dalšími spin-offy, uvedl web Los Angeles Times. První se zaměří na osudy Daryla Dixona a Carol Peletier po konci původního The Walking Dead. Druhý se jmenuje Tales of the Walking Dead.

Tales of the Walking Dead se zaměří na nové postavy

Půjde o antologii, v níž každý díl bude vyprávět příběh nové postavy. A to stále není vše. V produkci jsou nadále i tři filmy s hlavním hrdinou Rickem Grimmesem, které ale nejspíš zamíří oproti původním plánům ne do kina, ale taktéž na televizní obrazovky. Svět The Walking Dead je tak cokoliv, jen ne mrtvý…

Rick Grimes v komiksu The Walking Dead zemřel.Také přečtěte

Při jízdě metrem nemluvte, radí Francouzům lékaři

Lidé ve Francii by neměli v prostředcích hromadné dopravy mluvit ani telefonovat. Doporučila to Národní lékařská …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *