Web zprávy

Tomáš Klus hnul rýpalům žlučí: Stačila společná fotka se psem!

O tom, že je písničkář Tomáš Klus velkým milovníkem zvířat, není nejspíš třeba pochybovat. Jeho narozeninovým dárkem od manželky Tamary (32) byly například slepičky, které dostaly žertovná jména Batman, Katy Perry, Hvězdička, Izabela, a Cock the King, což interpreta písní Nina, Pánubohu do oken či Je doma máma upřímně dojalo. „Bulil jsem jak želva,“ přiznal na sociálních sítích. Jeho paní zase touží po vlastních včelkách. „Původně jsem myslela, že si toto přání splním ke 40. narozeninám, ale myslím, že příroda to potřebuje mnohem dřív,“ dumala na instagramu.

Tomáš a Tamara Klusovi se těšili na svou bio, eko dřevostavbu. Když si to ale spočítali, od původního plánu museli upustit.

Nyní Klus ukázal svou lásku k němým tvářím na internetu takovým způsobem, že nejednomu jeho příznivci padla brada až na podlahu: sdílel fotku se svým pejskem a popiskem „v době pod psa není nad psa“ a zdůraznil, že ani během nouzového stavu, který mu z nařízení vlády na nějaký čas zakázal veřejně vystupovat a zpívat, jelikož podle našich mocnářů se tímto způsobem nejvíce šíří koronavirové onemocnění, „nemá o krásné chvíle nouze“. Na tom by jistě nebylo nic divného, naopak je to velice krásné poselství, kdyby si ovšem na pořízeném selfíčku nenechal od pejska olizovat obličej. A co víc, přímo ústa…

VIDEO: Tomáš Klus: Karanténa mi přestala vadit? Co dělá místo vystupování?


Tomáš Klus: Karanténa mi přestala vadit? Co dělá místo vystupování? David Turek

„Fuj! Omlouvám se, ale tohle mi přijde hrozně nechutné…“ vrtěly nad jeho „francouzákem“ se psem hlavou jindy oddané fanynky. „Souhlas. Chtěla bych mít muže, co se líbá se psem…“ podotkla ironicky další a připojila zvracející smajlík. „A potom dá pusinky dětem a ženě…“ dedukovaly nad zpěvákem, který si před časem oholil hlavu – nešlo o žádný akt rebelie nebo vážnou nemoc, vyjádřil tak ovšem podporu svému kamarádovi a kolegovi z kapely Jiřímu Kučerovskému (42), jenž se s vážnou nemocí sám utkal: bojoval totiž s rakovinou varlat.

Většina Klusových followerek se však nad snímkem rozplývala. Podle nich prý vyjadřuje „moc krásnou lásku“. Co myslíte?

Tomáš Klus a celá kapela šli dohola

VIDEO: Tomáš a Tamara Klusovi ve studiu Blesku: Jak se vypořádali s nevěrou?


Tomáš a Tamara Klusovi ve studiu Blesku: Jak se vypořádali s nevěrou? David Turek

Lucie Vondráčková rekonstruuje.

Premiéra Ivy Kubelkové v pořadu Showtime

Petr Binias oslavil 24. narozeniny.Také přečtěte

Rachůnek se dočkal prvních bodů po návratu z Liberce a rozhodl

„Jsem rád, jak jsme se s tím popasovali, v závěru to otočili a porazili silnou …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *