Web zprávy

Tragédie v Točnici: Jozef zastřelil syna i sebe, odhalila policie

Konec všem dohadům, již je vše nad nebe jasné. Policie ukončila vyšetřování tragické události v Točnici v okresu Lučenec na Slovenku. Bývalý policista Jozef (†57) tam nejprve zastřelil svého synka Maxíka (†5) a pak zbraň otočil proti sobě. Podle vyšetřovatelů tak šlo o vraždu a sebevraždu. Muž držel zbraň legálně.

K ohromné tragédii došlo 13. května lučenské Točnici. Policie vyjížděla do domku, kde se měla nacházet dvě těla. Ani přes rychlou pomoc je nedokázali zachránit. Rozjelo se tak vyšetřování, aby se zjistilo, co se v domě stalo. Oba utrpěli střelné poranění. 

Otec zabil syna i sebe

Po malé obci se hned začalo šířit, co se tak mohlo stát. „Slyšela jsem, že Jožko zabil sebe a syna,“ uvedla pro novinky.sk obyvatelka. Nikdo tomu ale nechtěl uvěřit, podle sousedů působili jako harmonická rodina. Případem se kriminalisté zabývali čtyři měsíce.

Šokující smrt supermámy (†43), která vychovávala 13 dětí: Našli ji oběšenou v lese!

V domě byla v čase střelby i matka Maxíka. Otec se s ním prý zavřel do pokoje. „V této trestné věci bylo vykonáno rozsáhlé dokazování, ze kterého je zřejmě, že se tohoto skutku dopustil 57letý muž, který zastřelil svého syna následně otočil zbraň proti sobě a spáchal sebevraždu,“ informovala noviny.sk policejní mluvčí Petra Kováčiková.

Vraždil střízlivý legální zbraní

Muž měl zbraň legálně, v domě činu nebyl pod vlivem alkoholu. „Vyhodnocením všech vykonaných a zabezpečených důkaz bylo trestní stíhání ve věci toho zvlášť závažného činu zastavené,“ dodala mluvčí. 

Útočník s pistolí na lesní cestě přepadl mámu Evu: Chtěl po ní orální sex! Pachatel je na útěkuTaké přečtěte

Dvě středočeské nemocnice vyhlásily stav hromadného postižení osob

„Ve dvou středočeských nemocnicích je vyhlášen stav hromadného postižení osob. Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít k navigační liště