Web zprávy

‚Trenér po mně nechtěl žádné čáry máry.‘ Ondrášek skóroval hned při svém debutu za Plzeň | iROZHLAS

Asi každý fotbalista se chce ve svém prvním zápase v novém působišti ukázat a přesvědčit vedení i fanoušky, že klub jeho angažováním neprohloupil. Zdeněk Ondrášek může být v tomhle ohledu nadmíru spokojený. Reprezentační útočník po příchodu z Dallasu gólem a celkově výborným výkonem pomohl Plzni k výhře 4:1 na hřišti Bohemians i k posunu na třetí místo ligové tabulky.Praha

Sdílet na Facebooku


Sdílet na Twitteru

Sdílet na LinkedIn

Tisknout


Kopírovat url adresuZkrácená adresa
ZavřítPlzeňský fotbalista Zdeněk Ondrášek | Foto: Michal Kamaryt | Zdroj: ČTK

Cestoval přes kus světa a následně se začal sžívat se středoevropským časem i s novými spoluhráči. Měl na to jen pár dní, ale když hlasatel v Ďolíčku představoval základní sestavu Plzně, poprvé padlo i jméno Zdeňka Ondráška.

Plzeňský Zdeněk Ondrášek se uvedl v novém působišti gólem. Více v příspěvku Davida Nyče

A podruhé zaznělo hned o několik minut později, když holohlavý útočník otevřel skóre.

„Jsem strašně rád za tu důvěru, kterou mi trenér dal, de facto po čtyřech trénincích. Nechtěl po mně žádné čáry máry, furt je to jedenáct na jedenáct, jeden balón, dvě brány. Fotbal je všude stejný,“ popisoval Ondrášek Radiožurnálu.

Jak jednoduché, ale vlastně pravdivé. Ať je v Texasu nebo ve Vršovicích, v tomhle ohledu si prostě Kobra, jak se Ondráškovi podle jeho tetování přezdívá, na nic nového zvykat nemusí. Trošku prý tápal snad jedině po zápase při vítězné děkovačce před plzeňskými fanoušky.

Plzeň uspěla v Ďolíčku, Ondrášek se uvedl gólem. Baník doma porazil nováčka a má první výhru


Číst článek

„Musím se ještě naučit slova. Ale je super vidět, že sem fanoušci přijedou, bylo hezké si s nimi zazpívat. Že má Plzeň dobré fanoušky, to vědí všichni, takže mě to nepřekvapilo,“ dodal.

A jestli se bude Ondrášek stejně jako při své premiéře prosazovat i v dalších zápasech, možností vypilovat text vítězné děkovačky bude mít dost možná ještě spoustu.

David Nyč

Sdílet na Facebooku


Sdílet na Twitteru

Sdílet na LinkedIn

Tisknout


Kopírovat url adresuZkrácená adresa
Zavřít

Také přečtěte

Skikrosařka Kučerová byla sedmá na Světovém poháru v Gruzii

Nikol Kučerová (zcela vlevo), ilustrační foto | foto: Profimedia.cz Jednatřicetiletá Kučerová v Bakuriani, kde startovalo šestnáct …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít k navigační liště