Web zprávy

Urinoterapie: Jan Schünemann denně vypije litry vlastní moči!

Rodák z Hamburku, Jan Schünemann se živí jako trenér a dlouho prý podle svých slov na internetu hledal způsob, jak se udržovat v kondici. Pak narazil na takzvanou „močovou terapii“ Shivambu Kalpa a ta mu podle jeho slov totálně změnila život.

Využijte letních dní k praktikování jógy venku. Co musíte vědět, než začnete?

Muž denně vypije sedm půllitrů své vlastní moči, její zbytek si pak roztírá po těle a aplikuje si moč i na oči a nos. Injekční stříkačku používá, aby se moč dostala i do jeho uší. Dělá to tak už od roku 2017 a tvrdí, že je díky tomu sám sobě dostatečným lékem a jeho vlastní moč ho uzdravuje.

„Začal jsem pomalu a jakmile jsem to vyzkoušel, tak jsem zjistil, že chci pokračovat. Tohle mi pomohlo dostat se do sebe a pomohlo mi to prozkoumat všechny úhly mé mysli. Mám teď soběstačné tělo a využívám samoléčivou lidskou tekutinu,“ popisuje pro Mirror mladík.

Potřebujete zlepšit paměť a více se soustředit? Zařaďte do jídelníčku tyto potraviny

Jan zároveň dodal, že je pití vlastní moči zcela přirozené dostupné pro každého člověka. „Je to dokonalý lék, protože je plný všeho, co lidské tělo potřebuje. Je navíc zdarma,“ dodal. A jaká je jeho rada pro ty, kteří se chtějí na podobnou cestu vydat také?

„Stačí si načůrat do sklenice a vypít to. Lze to aplikovat i do očí nebo nosu či pokožky. Neváhejte a nad ničím nepřemýšlejte. Prostě to udělejte,“ radí muž. Má to podle něj i další velkou výhodu na závěr. „Chuť moči se každý den mění, je na každém tělu, jak ji vytváří, to je zajímavé,“ dodal.

Krkavčí matka utopila dcerku (†2) ve vaně! Vadilo jí prý, že se počůralaTaké přečtěte

Uhánějící vůz se vynořil jakoby odnikud. Tragickou nehodu v Turecku zachytila kamera

K tragické nehodě dvou osobních automobilů došlo v sobotu v turecké provincii Antalyi. Srážku, při které zemřeli celkem …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *