Web zprávy

Útok na ženu ve věznici Všehrdy: Vrah Martin už zná rozsudek

Martin B. (24) si odpykával trest za vraždu mladší sestry Denisky (†11), kterou zabil v rodném Krnově, když se podle nepravomocného rozsudku pokusil o další vraždu. Cílem jeho útoku se tentokrát stala vychovatelka ve vězení. Soud mu za pokus o vraždu uložil trest 17 let odnětí svobody.

Za pokus o vraždu vychovatelky ve věznici Všehrdy na Chomutovsku uložil ústecký krajský soud muži trest ve výši 17 let vězení. Žena je v péči terapeutů. Martin B. si ve věznici odpykával trest za vraždu své nezletilé sestry. Rozsudek není pravomocný, muž se na místě odvolal.

Autobus ve Slaném srazil Kubíčka (†7): Obvinili řidiče, mohly za nehodu jeho pantofle?

O vině čtyřiadvacetiletého muže není podle soudce Jana Michanka pochyb. Na vychovatelku-terapeutku zaútočil před rokem v budově věznice. Nejprve ji uchopil za oděv, ze kterého se ale napadené ženě podařilo vysvléknout a utéct na chodbu.

Tam ji dostihl a nejprve ji srazil na zem, zaklekl ji, udeřil jí hlavou o zem a pak ji začal oběma rukama rdousit, až poškozená ztratila vědomí, uvedla obžaloba.

Pohřešovaného chlapce z Bíliny našli mrtvého: Na útěku před násilníkem ho zabil vlak?!

Muže vyrušila svědkyně, která zaslechla křik, a Martin B. utekl. U soudu se hájil tím, že svého jednání zanechal dobrovolně dřív, než ho vyrušila svědkyně. „Tomu soud neuvěřil, slyšela křik poškozené, popsala ho jako křik zvířete, které bojuje o život,“ uvedl soudce.

Baďurovi hrozil trest v rozmezí 15 až 20 let. Podle soudce nekonal muž s rozmyslem, ale v náhlém hnutí mysli a vražda nebyla dokonána, proto byl uložen trest 17letý. Na druhou stranu se u soudu Baďura choval chladně, neprojevil upřímnou lítost. Ženě přiznal soud náhradu škody bezmála 400 tisíc korun.

Svatba skončila brutální vraždou: Nevěstu na hostině ubil žárlivý novomanžel!Také přečtěte

Fotbalisté Liberce si vezou tři body z Brna, Rabušic se gólem vyhoupnul na druhé místo tabulky střelců | iROZHLAS

Fotbalisté Liberce zvítězili v předehrávce 16. kola první ligy v Brně 3:0. Hosté rozhodli už …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *