Web zprávy

V nemocnici zemřel mladý muž, jehož na přechodu srazil opilý řidič


„Nyní jsou ve věci zahájeny úkony trestního řízení. V průběhu vyšetřování se může právní kvalifikace činů změnit, sedmapadesátiletý muž je stíhaný na svobodě,“ řekla iDNES.cz Bělunková.

K události došlo v pátek v nočních hodinách na přechodu pro chodce ve Frýdku-Místku. Řidič nejprve způsobil nehodu na čerpací stanici, od které odjel. Pokračoval směrem k Ostravské ulici, kde na přechodu pro chodce srazil přecházejícího osmadvacetiletého muže.

„Sraženému muži byla na místě svědky této události poskytnuta okamžitá první pomoc a byla přivolána rychlá záchranná služba. Bohužel po několika hodinách od doby tragické nehody na následky svých zranění zemřel,“ uvedla Bělunková.

Zda zraněnému poskytl pomoc i řidič, zatím policie neví. „Je to předmětem prověřování, protože nějakou dobu ten člověk byl pod vlivem alkoholu, čekalo se, až vystřízliví, aby se mohly provést procesní úkony,“ vysvětlila policejní mluvčí.

Řidiči bylo naměřeno více jak 1,6 promile alkoholu v dechu, následně byl převezen na protialkoholní záchytnou stanici k vystřízlivění. 

Také přečtěte

iPhony čeká designová změna. Apple se má inspirovat androidí konkurencí

Rok 2017 byl pro Apple milníkem, představil totiž první iPhone s displejem přes celou čelní …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít k navigační liště