Web zprávy

Václav Noid Bárta se pochlubil neuvěřitelnou proměnou!

Svou proměnou se těsně před soutěží v kulturistice, které se účastní, pochlubil svým fanouškům na sociální síti. Sdílel koláž dvou fotek, na nichž je on v průběhu pěti let. Skoro jako by to ale nebyl ani ten samý chlap!

Iva Pazderková a Václav Noid Bárta několik dní před soutěží namakaných těl

„Vlevo – 35 let, chlast, cigára, fast food, stres, nespokojenost, nervy,“ popsal své dřívější já Noid, který před koronavirovými nouzovými opatřeními zářil v muzikálech Jesus Christ Superstar či Sestra v akci. Teď si sice zazpívat nemůže, ale zato se může věnovat posilování a práci na svém těle. Pro Super.cz například prozradil, že za tři dny vypil 21 litrů tekutin a těsně před soutěží už nepije, aby se odvodnil a svaly vypadaly ještě vyrýsovanější.

VIDEO: Vašek Noid Bárta: Už konečně vycházím se všemi EX! Třetí dítě bude


Vašek Noid Bárta: Už konečně vycházím se všemi EX! Třetí dítě bude Markéta Reinischová, Lukáš Červený, instagram

„Vpravo – 40let, abstinence, zdravá dietní strava, sport, klid, láska,“ připsal na instagramu k druhé půlce fotografie Václav, který na konci října oslaví 40. narozeniny, ale na krizi středního věku to u něj nevypadá. S partnerkou Eliškou Grabcovou zřejmě našel štěstí a radost jim dělá dcerka Eliška, co v listopadu oslaví první narozeniny. Kromě ní má pak zpěvák ještě starší dceru Terezku z předchozího manželství s Gábinou Dvořákovou (31).

Václav Noid Bárta oznámil odchod z facebooku

„Člověk vše dokáže změnit. Chce to jen trochu píle a úsilí,“ snaží se Bárta motivovat i ostatní. Ostatně do fitness soutěže »zlanařil« i kolegyni z divadla Ivu Pazderkovou (40). Ta se také poslední dobou ukazuje s postavou, co by jí mohli všichni závidět.

VIDEO: Vašek Noid nemá ještě dost: Další dítě? Dvě dcery mu nestačí


Vašek Noid nemá ještě dost: Další dítě? Dvě dcery mu nestačí 

Lela Ceterová

Hana Zagorová a Štefan Margita

Jitka Čvančarová věnovala své vystoupení v Tváři coby Adele zesnulé Makulce, která bojovala s nemocí motýlích křídel.Také přečtěte

Jan Hájek v seriálu Božena: Hádky s producentem kvůli násilí!

Přes čáru Hájkovi přišlo hlavně to, když měl mladou Boženu Annu Kameníkovou (26) po provalení …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *