Web zprávy

Vánoční dárky: Matka z Gold Coast za ně utrácí desítky tisíc!

Jistá matka z města Gold Coast v australském státě Queensland má dvouletou dceru, které zřejmě v životě plánuje hodně dopřávat. Když se na sociálních sítích pochlubila, co všechno dostane její dceruška o Vánocích pod stromeček, strhla se pod jejím příspěvkem bitva kritiků a zastánců vánoční štědrosti.

Snímek, který rozpoutal takové vášně mezi rodiči malých capartů, ukazuje hromady všemožných hraček od panenek a všemožného „příslušenství“ pro ně přes další a další figurky a jednoduché stolní hry až po kosmetické sady, modelíny a kačenky do bazénku. „Miluju tě, moje malá princezno,“ zakončila příspěvek matka.

Kráska trpí otřesnou neviditelnou chorobou: Museli jí zašít konečník!

Pod fotografiemi nezapomněla podotknout, že to ještě není vše, že ještě do Vánoc rozhodně na nějaké ty nákupy půjde. Aby měla její malá princeznička Vánoce jako malované, má pro ni na zbývající dárky připraveno dalších 40 tisíc korun.   

Do maminy se hned opřeli další uživatelé a ťukají si na čelo nad takovým bezbřehým a nerozumným rozmazlováním. „To je naprosto směšné, vždyť jsou jí teprve dva roky!“ napsal například jeden z nich. „Připravuješ pro ni velké, ale hodně velké zklamání, které jednou musí přijít,“ ujistil ji jiný kritik. Další lidé jí radí nerozhazovat za zbytečnosti a raději holčičce otevřít účet a šetřit jí na univerzitní studia, auto nebo dům.

Popisovala, jaké je to mít sex s postiženým, teď si ho vzala: Jsi zlatokopka, nadávají jí

Na druhé straně pomyslných zákopů se ale objevili tací, kteří maminku pochválili za to, jak svědomitě se připravuje na Vánoce. Prý do toho nikomu nic není, kolik kdo utrácí za dárky, a žena by prý mohla utrácet za daleko horší věci. A že oni prý také rádi před Vánoci děti rozmazlují.

„No a co? Já jsem se letos pro své děti finanečně úplně vydala, protože kvůli covidu o strašně moc přišly! To nejmenší, co pro ně teď můžu udělat, je rozmazlovat je o Vánocích,“ tvrdila rezolutně jedna z maminek-obhájkyň.

Další jen suše zkonstatovaly, že lepší je zahrnout děti hračkami, než je nechat „viset“ na mobilu nebo počítači.

Chlapeček se narodil s vážným postižením: „Měla jsi jít na potrat,“ píší lidé jeho maminceTaké přečtěte

Brazílie vyšetřuje prodej chráněné půdy z Amazonie na Facebooku

Reportáž BBC News Brasil byla zveřejněná v pátek pod názvem Amazonie na prodej: ilegální trh …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít k navigační liště