Web zprávy

Vendula Pizingerová: Velké seznamování Kuby s malým bráškou!

Na sociální síti se Vendula v úterý pochlubila dojemným snímkem. Zachytila totiž chvíli, kdy novorozeného Josífka drží v náručí jeho straší bratr Jakub (15). „Bráchově,“ připsala a připojila i srdíčka, aby naznačila, jak oba své potomky vroucně miluje.

„Malej zatím neodporuje, ten se hlavně chce chovat,“ smála se Pizingerová a tak trochu tím dala najevo, s kým má v současnosti víc práce. Zatímco miminko zatím potřebuje hlavně lásku a péči, v případě puberťáka Kuby je to už spíše věčné vyjednávání. Ostatně zatímco malý Josífek je na snímku zachycen velmi dobře včetně vykuleného výrazu, starší Jakub má obličej otočen tak, aby z něj nebylo nic vidět. Zřejmě se tak nechce moc fotit a snaží se být raději »inkognito«.

VIDEO: Otevřený rozhovor Venduly Pizingerové v těhotenství! Kde otěhotněla?


Otevřený rozhovor těhotné Venduly Pizingerové! Kde otěhotněla, a bude to kluk, nebo holka? Markéta Reinischová, Lukáš Červený, instagram

Ačkoliv pro maminku jsou samozřejmě důležití oba její kluci, u fanoušků na sociální síti teď pochopitelně vede chlapeček, co přišel na svět 13. října. „Rodina, nejvíc,“ okomentovala Vendule příspěvek dojatě Kateřina Kaira Hrachovcová (46). „Krása, nádhera, láska, moc to tobě a celé rodině přeji,“ ozvala se i Tereza Mátlová (45). Pravda je, že Pizingerová už má za sebou v životě dost bolesti – přišla o prvního manžela Karla Svobodu (†68) a jejich dcerka Klárka (†5) zase podlehla leukemii. Není divu, že si teď novou etapu života Vendula užívá naplno. 

Velké srovnání porodů Venduly Pizingerové (48): Holka a dva kluci, ale jedna věc stejná!

V dalších komentářích pak padla zajímavá poznámka o tom, že i Kubovi, kterého má Vendula právě se zesnulým Svobodou, se nakonec bude mladší sourozenec docela hodit. „Lákadlo na děvčata, Vendulko. Dát bráchovi kočárek, ať jezdí, a už bude mít kolem sebe spoustu koček!“ navrhoval kdosi. Ředitelka nadačního fondu Kapka naděje to ale raději nechala bez komentáře. Zřejmě má podle ní Kuba ještě na randění času dost.

VIDEO: Vendula Pizingerová přiznala: Manželovi už nestačím! 


Vendula Pizingerová přiznala: Manželovi už nestačím! Markéta Reinischová

Suchoňova omluva po zkratu ve vysílání zabrala: Neskutečná podpora od diváků Novy!

Daniel Kopál a Martin Zounar

Petr Suchoň nezvládl živý vstup s odborníkem.Také přečtěte

Goišák je po škaredém zranění zpět. Vypadalo to blbě, přiznal

Symbolicky proti týmu, který v druholigovém finále v roce 2015 potopil rozhodujícím gólem bruslí, prožil vítězný návrat do …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *