Web zprávy

Veronika Arichteva ostře kritizuje Basikovou a Hůlku! Za covid

Nová vlna zákazů v souvislosti s rekordními počty nakažených u nás rozdělila veřejnost na dva tábory. Jeden jim rozumí a dodržuje veškerá pravidla, druhý je bojkotuje. V té menší, avšak hlasitější skupině se v posledních dnech objevili například zpěváci Daniel Hůlka (52) a Bára Basiková, která koronavirus mimo jiné nevědomky prodělala. Vzhledem k bezpříznakovému průběhu svůj názor nezměnila a proti podle vlastních slov nepřiměřeným opatřením dále demonstruje.

Veronika s porodníkem a asistentkou

To se ale nelíbí herečce ze Slunečné Veronice Arichtevě. Maminka týdenního syna Luky Christa se na instagramu rozčílila, že někteří umělci kompletně obrátili a jarní apel na prevenci, nošení roušek a sociální distanc vyhodili do koše.

Video: Těhotná Arichteva řekla, jaké jméno dítěti vybrala: Tvrdá konkurence pro Bagárovou!


Těhotná Arichteva řekla, jaké jméno dítěti vybrala: Tvrdá konkurence pro Bagárovou! Markéta Reinischová, Lukáš Červený, instagram

„V březnu jsme všichni šířili nutnost nosit roušky, být opatrní, vyhýbat se rizikovým skupinám, snažit se minimalizovat kontakt s hodně lidma. Snad každej umělec buď visel někde na billboardu s rouškou, nebo vykukoval z televize a snažil se motivovat ty ostatní. Dneska se kapely snaží vochcat nařízení, Basikový, Hůlkové a jím podobní demonstrovat proti něčemu, co já považuju za to nejmenší, co můžeme pro sebe a okolí udělat. Nechápu!“

Veronika Arichteva a Biser Arichtev se stali rodiči

Svůj text připojila k varování poslance Dominika Feriho, jenž upozorňoval na páteční příchod přísnějších opatření. Arichteva fanoušky v pokračování požádala, aby respektovali nařízení. „Nepropadejme panice, ale prosím, neberme to, co se teď děje, na lehkou váhu,“ zakončila příspěvek.

VIDEO: Poslední scéna a konec. Veronika Arichteva se loučí se Slunečnou


Poslední scéna a konec. Veronika Arichteva se loučí se Slunečnou FTV Prima

Agáta ukázala dětský pokojíček dcerky Mii.

Bára Basiková

Iva Pazderková a Václav Noid Bárta několik dní před soutěží namakaných tělTaké přečtěte

O třídu lepší výkon. Basket Brno vyzrál na Ostravu i podruhé

„V první řadě jsme rádi za vítězství a že jsme po delší době hráli v domácí hale. …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *