Web zprávy

Veronika Arichteva: Po dětském pokoji nová rustikální koupelna!

Příchod, jak sama Veronika říká, „malého Bulhárka“ na svět se nezadržitelně blíží, a tak herečka s manželem Biserem (43) maká jako šroub, aby jejich domov byl podle jejich představ dřív, než budou nadobro tři.

VIDEO: Těhotná Arichteva řekla, jaké jméno dítěti vybrala: Tvrdá konkurence pro Bagárovou!


Těhotná Arichteva řekla, jaké jméno dítěti vybrala: Tvrdá konkurence pro Bagárovou! Markéta Reinischová, Lukáš Červený, instagram

Minulý měsíc manželé vlastními silami udělali kompletně celý dětský pokojíček v zemitých barvách a nutno uznat, že se jim to povedlo. Chlapeček, kterého Veronika Arichteva čeká, bude vyrůstat v opravdu krásném prostředí. Kromě pokoje se ale manželé pustili i do nové koupelny, ač tentokrát nikoliv jen vlastní silou.

Pokoj pro syna Veroniky Arichtevy.

Výběr materiálů,rustikálních dlaždic a celého designu moderní koupelny s proskleným sprchovým koutem se jim ale opět vydařil. A tak se herečka fanouškům pochlubila výsledkem. „No a je to! A je přesně taková, jakou jsem si jí přála. Teda, jakou jsem si jí přála po tom, co jsme oba s Bisim museli udělat ňákej kompromis, abysme nevybírali obklady a mísu ještě teď,“ oznámila Veronika na instagramu.

A slova chvály pochopitelně nebraly konce. „To je hezký!“ nedalo to moderátorovi Snídaně s Novou Milanovi Peroutkovi (30) nepochválit Arichtevům fungl novou koupelničku „Brutálně brutální závist!!!!!!! Top, co jsem kdy viděla!!!“ reagoval nadšeně jeden z fanoušků, se kterým se ostatní převážně shodovali. A jak se líbí vám, posuďte v galerii!

Martina Pártlová s Veronikou Arichtevou blbly u bazénu a pořídily hodně vtipné fotky.

Jak se připravit na porod? Poslechněte si rady zkušené porodní asistentky Alžběty Samkové:

Maminka slavného Ramba žila moderně: Na instagram sázela fotky z fitka!Také přečtěte

ÚS se ve sporu rodičů o dítě zastal italského otce

Do hry nyní vstoupil Ústavní soud (ÚS) a vyhověl stížnosti otce s tím, že je …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít k navigační liště