Web zprávy

Veronika Arichteva předělala pokoj nevlastního syna! Kvůli závisti

Na konci září porodila Veronika Arichteva prvorozeného syna Luku Christa. Pro jejího muže Bisera to ale není první potomek. Jak už je všem dobře známo, režisér s bulharskými kořeny má z předchozího vztahu syna, který se již dostává do pubertálního věku. A tak si herečka roli matky tak trochu vyzkoušela už dopředu.

VIDEO: Poslední scéna a konec. Veronika Arichteva se loučila se Slunečnou.


Poslední scéna a konec. Veronika Arichteva se loučí se Slunečnou FTV Prima

A že má s Biserovým synkem Teem dobré vztahy, dokazuje i fakt, že když rekonstruovali v době jejího těhotenství velkou část svého bydlení, rozhodla se udělat kompletně nový pokojíček nejen svému Lukovi, ale i Teovi. A měla k tomu velmi dobrý důvod… „Mám starší ségru a taťka nás odmala vedl k tomu, abysme si v životě nikdy nezáviděly, takže jsme všechno měly stejně. Stejnej počet dárků pod stromem, stejný kapesný, stejný pravidla… A tak jsme po vzoru mýho táty trochu předělali pokoj i pro Tea, aby mu to nebylo líto. A taky, aby to byl už kutloch hodnej puberťáka, teda studenta,“ vysvětlila svůj záměr členka komického tria 3v1.

Syn Veroniky Arichtevy se poprvé usmál!

Není překvapením, že Teův pokoj je teď ve stejných barvách jako ten novorozeného Luky. Převládají tak v něm zemité tóny barev, jako je šedá v několika odstínech, bílá, ale i béžová, okrová či modrá. Kromě promyšleného designu je pokoj navíc i velmi praktický. Nechybí v něm skříň, komoda, poličky, věšáčky ani náštěnka v podobě tabule a psací stůl s veškerým potřebným příslušenstvím. Ostatně, podívejte se na výsledek i vy!

Pokoj pro syna Veroniky Arichtevy.


Těhotná Arichteva řekla, jaké jméno dítěti vybrala: Tvrdá konkurence pro Bagárovou! Markéta Reinischová, Lukáš Červený, instagram

Daniel Kopál a Martin Zounar

Bohuš Matuš a Lucinka si založili společný instagramový profil.

Petr Suchoň nezvládl živý vstup s odborníkem.Také přečtěte

ONLINE: Arsenal hraje v anglické lize proti Newcastlu

Alexandre Lacazette (v popředí) z Arsenalu bráněný Lukou Milivojevičem z Crystal Palace. | foto: AP Arsenal …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *