Web zprávy

Vévodkyně Kate ušmudlaná od mouky: Vypomáhala v pekárně!

Je zvykem, že Kate Middletonová zkouší různé profese, k nimž by se jako členka královské rodiny nikdy nedostala. O prázdninách se na den stala zahradnicí a v zahradnickém centru dětského hospicu pomáhala s přesazováním květin, dokonce si přinesla vlastní květináč a odkryla pár střípků ze života v Kensingtonském paláci.

Princ William a Kate Middletonová plní své královské povinnosti i v době koronavirové pandemie

Nyní se společně s princem Williamem rozhodli pohostit svou návštěvou pekárnu na Brick Lane. Kromě obvyklého zájmu o toto řemeslo v době koronavirové krize se vévodové podívali i do zákulisí, zjistili denní přípravu pečiva a sami se na hodinku převtělili do pekařů.

Video: Královská rodina děkuje zdravotníkům


Královská rodina děkuje zdravotníkům. Instagram Kensington Royals

Oba monarchové museli mít roušky, William si vzal jednoduchou modrou, Kate svou sladila s růžovými šaty s drobnými květinami. Podobnou barvu měla i zástěra. Po desinfekci rukou se oba pohroužili do přípravy pečivá – hnětli těsto, skládali ho do přepravek a sledovali pečení.

V jezírku u Kensingtonského paláce byla nalezena mrtvola.

Ve stejný den se Kate s Williamem vypravili za dobrovolníky do mešity ve východním Londýně a navštívili centrum práce London Bridge Jobcentre. Jejich uvolněnost a otevřenost vykouzlily úsměv každému, kdo s nimi zapředl řeč.

VIDEO: Co se dělo po smrti Menzela? Vdova prozradila, kolik stála péče. A pocta Gottovi zrušena


Co se dělo po smrti Menzela? Vdova prozradila, kolik stála péče. A pocta Gottovi zrušena. Barbora Horáková, Aleš Brunclík

Poté co Karlos Vémola popřel jejich údajnou aférku, Zdeňka Černá alias Lulu se namíchla a opatřila si Vémolovu voodoo panenku.

Herec Saša RAšilov má čtvrtou dceru.

Modelka Playboye Katarzyna SobolTaké přečtěte

Mít pevné břicho se vyplatí. Jak ho získat?

Předchází bolestem zad Pevné bříško není jen věcí vzhledu, ale nese s sebou také celou …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít k navigační liště