Web zprávy

Victoria Sellar měla sex s trestancem: Kurátorka jde do vězení

Vdaná Victoria Sellarová (30) z anglického města Blackpool, pracovala jako probační úřednice. Na jednoho z nebezpečných vězňů dohlížela poněkud zvláštním způsobem. Psala si s ním erotické zprávy, a dokonce s ním měla sex hned po jeho propuštění. Za zneužití svého postavení a nevhodné chování v pozici státní úřednice ji nyní čeká několik měsíců ve vězení.

Celá aférka praskla poté, co byl její milenec zatčen, kvůli podezření z vloupání a byl mu zabaven mobilní telefon. V něm policie našla okolo 6000 milostných zpráv, které si dvojice posílala mezi únorem a červnem roku 2018. Mezi zprávami byly prý i obnažené fotografie.

„Mezi mužem a obžalovanou byl erotický vztah, posílali si velmi osobní zprávy a mnoho textů i obrázků bylo velmi nevhodných,“ uvedl prokurátor Daniel Osborne. Podle něj Sellarová zneužila svého postavení a toho, že o muži, na něhož má dohlížet, podává zprávy. 

Pohřešovaného chlapce z Bíliny našli mrtvého: Na útěku před násilníkem ho zabil vlak?!

Jednou si společně vyrazili do baru, bývalý trestanec, který byl tou dobou v podmínce, se opil a popral se s jiným mužem. Rvačka byla rozhodně porušením podmínky, probační úřednice, která byla u incidentu přítomna však nikomu nic neohlásila.

U soudu se Sellerová nakonec přiznala, že poslala muži poslala své nahé fotografie a také řekla, že si je vědoma, že se jako úřednice ve veřejné funkci chovala nevhodně. Soud ji nakonec podle informací Daily Star poslal na deset měsíců za mříže. „Překročila profesionální hranici,“ uzavřel Osborne.

Porno v kostele šokovalo věřící: Kněz provozoval sadomaso rovnou na oltáři

 Také přečtěte

Honor se zbavil rodiče v okovech a vyhlíží perspektivní budoucnost

Honor vznikl jako cenově dostupná dceřinná značka koncernu Huawei. Dlouho to dobře fungovalo, než na …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *