Web zprávy

VIDEO: Babiš vyzval ve svém projevu k 28. říjnu k odpovědnosti. Byl by rád, kdyby se Češi opět semkli | iROZHLASKoronavirová omezení jsou obrovským náporem na psychiku všech lidí, připustil premiér Andrej Babiš (za ANO) ve svém projevu k 28. říjnu, který zveřejnil na sociálních sítích. Doufá ale, že se lidé v boji proti epidemii covidu-19 semknou jako při jarní první vlně. Babiš v tříminutovém videu poděkoval lékařům, učitelům a dalším lidem, jejichž práci považuje za klíčovou.Praha

Sdílet na Facebooku


Sdílet na Twitteru

Sdílet na LinkedIn

Tisknout


Kopírovat url adresuZkrácená adresa
ZavřítBabiš požádal lidi v Česku, aby pro svou zemi u příležitosti 28. října něco udělali. Dodržujte prosím všechna nařízená opatření, omezte prosím kontakty s kamarády a kolegy, zůstaňte prosím doma, obejměte manželku, manžela, partnerku, partnera, děti či rodiče, prožijte společně den, užijte si společné chvíle, kterých je v dnešní době málo, řekl.


ONLINE: V úterý odhalily laboratoře 15 663 nových případů. Nemocných je více než 170 tisíc lidí


Číst článek

Lidé podle něj mají ve státní svátek příležitost na všechna omezení zapomenout. Souhlasím s vámi, jsou obrovským náporem na psychiku každého z nás, řekl. Poděkoval v té souvislosti za práci lidem, kteří udržují v chodu stát a jeho klíčovou infrastrukturu, zdravotníkům, vojákům, policistům, hasičům, ale i dalším zaměstnavatelům a zaměstnancům.

Také děkuji všem, kdo učíte naše děti. I když vím, že pracujete v neuvěřitelně těžkých podmínkách, být učitelem je teď jedna z nejdůležitějších profesí, uvedl. Poděkoval současně i rodičům, kteří se starají o děti, protože jsou školy zavřené. Byl bych velmi rád, abychom se jako na jaře všichni semkli v boji proti zákeřnému koronaviru, uzavřel.

ČTK

Sdílet na Facebooku


Sdílet na Twitteru

Sdílet na LinkedIn

Tisknout


Kopírovat url adresuZkrácená adresa
Zavřít

Také přečtěte

Věžní hodiny píší dál svůj výjimečný příběh

Neměly totiž stroj, ciferník ani ručičky. Od slunečních hodin, známých z dávného středověku, k těm dnešním, poháněným …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *