Web zprávy

Viník ujel z místa nehody: Řidič kvůli němu skončil ve škarpě

Tomáš J. na Facebooku sdílel prosbu o tom, že pátrá po řidiči, který 27. října ohrozil jeho otce. Ten jel po silnici na trase Rokycany – Kralovice, k incidentu došlo před obcí Liblín. 

Nejobávanější vězeň Lucifer zabil 48 spoluvězňů: Uřízl jim hlavu a vykuchal je!

Když jeho otec vyjížděl horizont tak na jeho konci potkal řidiče osobního auta, který předjížděl kamion přes plnou čáru a na místě, kde nemohl vidět před sebe. „Jen díky štěstí v neštěstí řidiče, mého táty, který zareagoval tak, jak zareagoval, nedopadla tato událost pro naší rodinu tragicky,“ uvedl Tomáš. 

Jeho táta totiž s vozem pohotově uhnul a sjel do škarpy. Předešel tak čelnímu střetu, který by mohl dopadnout tragicky. „Řidič protijedoucího vozu, který situaci způsobil, v sobě nenašel ani kousek slušnosti, aby zastavil, zeptal se, jestli se řidiči něco nestalo a omluvil se. Navíc vozidlo nemá havarijní pojištění, proto i oprava opět půjde na triko nevinného řidiče,“ dodává.

Na sociálních sítích proto hledá jakékoliv svědky nebo někoho, kdo by řidiče mohl znát. „Chtěl bych tímto poprosit, zda dnes někdo na této trase okolo 17. hod neprojížděl a neměl by kamerový záznam projíždějícího vozu. Budeme vděčni za jakékoliv informace,“ doplňuje s tím, že celou událost předal policii.

Příspěvek na Facebooku sdílelo už více než 11 tisíc lidí. V komentářích se téměř všichni shodují na tom, že chyboval protijedoucí řidič, jenž předjížděl tam, kde neměl. „Stáli při něm všichni svatí… Ale málokdo by takhle zamanévroval. Doufám, že toho šmejda chytí,“ napsala Dana. 

Kdo je misska, která se vybourala s šéfem parlamentu? Mirka ví, jak rozbušit mužská srdce!Také přečtěte

Ostrava – Sparta, hosté v obraně s Vitíkem, od začátku nastupuje i Minčev

Sparťanský trenér Václav Kotal během ligového utkání s Libercem. | foto: ČTK Hostující trenér Václav Kotal …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *