Vltava Labe Media odstartovala web časopisu Glanc


Lifestylový časopis pro ženy Glanc má nový web iGlanc.cz. Ten se stejně jako jeho tištěná podoba věnuje tématům zaměřeným na krásu, módu, celebrity, zdraví, bydlení, cestování a vztahy. Nabídne také videa a podcasty. Šéfredaktorkou webu je Jana Marečková.

Obsah na web tvoří stávající redakce časopisu Glanc. Nově tým doplnily Tereza Janatová, webeditorka a redaktorka Kristýna Ulrcihová, které za iGlanc.cz aktuálně zodpovídají.

„Díky webu se konečně otevřou nové možnosti nejen pro redakci časopisu, co se týče aktuálnosti obsahu, ale i pro inzertní oddělení a nové marketingové aktivity. Web umožní rychlejší a aktivnější oslovení čtenářů i klientů. Díky iGlanc.cz získá i časopis Gurmet svůj prostor v jedné ze stálých rubrik,“ říká ke spuštění webu Jana Marečková, šéfredaktorka titulů Glanc a iGlanc.cz.

Portál iGlanc.cz cílí na ženy ve věku 25-55 let s vyšším vzděláním, s vyšším příjmem, které sledují aktuální trendy ze světa beauty a fashion. Zajímají se také o novinky a trendy v bydlení, cestování a gastronomii a kladou důraz na seberozvoj a péči o své zdraví. Web nabízí klientům možnost podpory svých produktů a novinek formou native formátů, fotogalerií či videoreportáží. Možností je také využití crossmediálního balíčku na více mediatypech v rámci portfolia mediální skupiny VLM.

Spuštění nového lifestyle webu je podpořeno rozsáhlou marketingovou kampaní v hodnotě téměř 8 mil. korun, a to na webech, v rádiích, printu i v rámci eventů.

-mav-