Web zprávy

Vražda na Karlovarsku: Policie obvinila 19letého mladíka

Karlovarští kriminalisté obvinili 19letého mladíka z vraždy seniora. Obviněný podle nich v srpnu ubodal seniora v jeho domě. Důchodce ho údajně nachytal poté, co se mladík do domu vloupal s tím, že ho vykrade. Obviněnému hrozí 15 až 20 let nebo výjimečný trest.

K vraždě došlo ve čtvrtek 20. srpna v menší obci na Karlovarsku. Do domu 61letého muže se vloupal zloděj s cílem nemovitost vykrást. Majitel ho ovšem při činu vyrušil. Došlo k potyčce, při které zloděj šedesátníka pobodal na horní polovině těla.

Gynekolog Jan oplodnil nejméně 17 pacientek: Byl zároveň lékařem i dárcem spermatu

„Po tomto útoku mu měl z peněženky odcizit finanční prostředky a z místa odejít. Těžce poraněný cizinec byl po příjezdu zdravotní záchranné služby na místě ošetřen a následně převezen do Karlovarské krajské nemocnice, kde byl ve vážném stavu hospitalizován,“ uvedl policejní mluvčí Jakub Kopřiva. Zraněný muž po pětidenní hospitalizaci v nemocnici zemřel.

Policisté podezřelého z vraždy zadrželi na začátku října. Je jím teprve 19letý mladík z Ostrova, který skončil ve vazbě. Nyní mu hrozí 15 až 20 let, případně výjimečný trest.

Tragédie den před svatbou: Policista Marek zavraždil svou snoubenku po hádce o koláčky

 Také přečtěte

Potřebujeme testovací centra v českém příhraničí, apelují pendleři

Proč se o víkendu tvořily na hranicích fronty? Pendlerů je hodně a musí stihnout testy. …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *