Web zprávy

Vražda v UK: V mrazáku vrahova bytu ležely dvě jeho oběti

Doživotí s minimálním trestem 38 let za mřížemi dostal za dvě vraždy Brit Zahid Younis (36). Soud při závěrečném čtení odhalil, jak policie v jeho bytě objevila dva roky pohřešované oběti, maďarskou prostitutku Henriett Szucsovou a dvojnásobnou maminku osmatřicetiletou Mihrican Mustafovou. Obě ležely v mrazáku. Jejich těla se za ten čas spojila.

Policie našla těla v dubnu roku 2019, když prohledávala vrahův byt v souvislosti s pátráním po jeho obětech. Na videu, které bylo při tom pořízeno, je slyšet, jak jeden detektiv říká, že našel mrazák, ale je zamčený. Právě v něm se obě těla nacházela.

Ženu z Hradce obvinili z pokusu o vraždu měsíčního miminka! To ztratilo zrak i sluch!

První obětí byla prostitutka z Maďarska Henriett Szucsová, která se ke svému vrahovi přestěhovala a nějaký čas s ním i bydlela. Naposledy byla spatřena v létě roku 2016. Podobně na tom byla i dvojnásobná matka Mihrican Mustafová, která rovněž před svojí smrtí přišla Zahida Younise navštívit. Zmizela v květnu roku 2018.

Podle vyšetřování policie byl Younis sexuálně zvrhlý, ostatně jednou už za mřížemi byl, když ho soud shledal vinným ze sexu s nezletilou, tehdy třináctiletou dívkou. Podle soudního lékaře obě své oběti ubil. Měly polámaná žebra a četná zranění v oblasti hlavy. Ženy bil celý svůj život, jedné ze svých přítelkyň měl v minulosti zlomit obě ruce.

Kočner i Alena Zs. jsou nevinní v případu vraždy Kuciaka: První slova znechucených rodičů

Soudkyně neměla pro jednání šestatřicetiletého Brita žádné pochopení. Vzhledem k tomu, že se jedná o recidivistu a sexuálního predátora, neměla prakticky jinou možnost, než ho odsoudit na doživotí za mříže. Minimálně musí pak strávit ve vězení osmatřicet let.Také přečtěte

Jsem jediný Žid na světě, který se modlí za zdraví nacistů, říká lovec Zuroff. Závodí s časem i covidem | iROZHLAS

Čtyři dekády strávil pátráním po nacistických zločincích, které ani po nalezení nebylo lehké dostat před …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *