Web zprávy

Vůbec nic si nepamatuju, tvrdí žena obžalovaná z ubodání leteckého mechanika 24 ranami

Bednárská se v osudný lednový večer zastavila za svým známým na pražském Proseku. „Potřebovala jsem si popovídat, byli jsme dobří přátelé. Šla jsem k němu, zazvonila jsem. Bylo vidět, že má v sobě nějaký alkohol. Já jsem přišla střízlivá,“ popsala Bednárská.

Chvíli si prý povídali, pak odešla do nedalekého supermarketu pro víno a vodku. Dál si povídali a Bednárská během tři čtvrtě hodiny vypila půl litru vodky. „Zjistili jsme, že nemáme cigarety a já chytla zase slinu,“ pokračovala obžalovaná.

Vyrazila proto opět na nákup, tentokrát do večerky, kde koupila cigarety a další víno a vodku. Před večerkou se zapovídala se svými známými a pak už si prý nic nepamatuje. „Od tý doby mám totální okno. Myslela jsem, že jsem šla (k poškozenému) zpátky do bytu a tam jsem usnula. Veškerý informace jsem se dozvěděla až druhej den na policii,“ uvedla Bednárská.

Podle obžaloby Bednárská muži kolem půlnoci zasadila 24 ran více než pětadvaceticentimetrovým nožem, z čehož čtyři rány měl muž v hrudníku, dalších dvacet pak v zádech. Muž zemřel na zakrvácení osrdečníku. „V případě poskytnutí vysoce specializované lékařské péče byla naděje smrt poškozeného odvrátit,“ uvedla státní zástupkyně v obžalobě.

Bednárská před soudem uvedla, že se ráno probudila ještě stále intoxikovaná a všimla si svého známého, jak leží na zádech a nehýbe se. „Začala jsem ho oživovat. Říkala jsem si, jestli nedostal infarkt,“ řekla Bednárská.

Tu nakonec zadržela policie v přilehlém okolí. „Omlouvám se. Nikdo nemá právo nikomu šahat na jeho život. Každej má právo na svůj život. Ale já si nepamatuju, co se tam stalo,“ uzavřela svou výpověď obžalovaná.

Bednárská před soudem uvedla, že pracovala v call centru, kde nabízela klientům smlouvy na dodávky elektřiny. Rovněž se svěřila, že měla v minulosti problémy s alkoholem, pětkrát se byla léčit v bohnické léčebně, vždy však neúspěšně.

Také přečtěte

Stožáry Vodafonu provozuje nová firma. Chce na ně nalákat další operátory

Ke sdílení sítí se v Česku Vodafone nakonec nedostal, firma nicméně v globálním měřítku vymyslela …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *