Web zprávy

Vybíral peníze s cizí kartou a obličej si kryl trikem, tím odhalil tetování


Muž vybral deset tisíc korun ze dvou bankomatů v Prachaticích.


| foto: Policie ČR

Poškozený muž si 21. srpna zapomněl peněženku s osobními doklady a platební kartou na střeše svého vozidla, když odjížděl od obchodního domu v ulici Krumlovská v Prachaticích.

Když si to uvědomil a zastavil, peněženka už na autě nebyla.

„Ještě ten den provedl neznámý pachatel dva neoprávněné výběry u dvou různých bankomatů v Prachaticích, čímž poškozenému způsobil škodu za nejméně 10 tisíc korun,“ uvedla prachatická policejní mluvčí Martina Joklová a dodala, že oba výběry pachatel provedl v době od 14 do 14.20 hodin.

Z bankomatů vybíral peníze štíhlý mladý muž, který měl na sobě tmavé kraťasy, které měly vpředu světlý nápis – pravděpodobně Grand Mark.

Přes hlavu měl muž hozené triko tmavší barvy také se světlým nápisem. Tím, že si sundal tričko, však odhalil tetování zobrazující mužský obličej, které má na levé části hrudníku.

„Prachatičtí policisté zahájili úkony trestního řízení ve věci přečinu krádeže spáchaného v souběhu s přečinem neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku. Zároveň žádají veřejnost, pokud by někdo muže na fotografií poznal, ať volá na číslo 974 236 700 nebo na linku 158,“ dodala Joklová.

Také přečtěte

Pomoc si nestihli zavolat, nakažená matka se synem zemřeli v Německu ve svém domě

Za zdmi patrového domu s bílou fasádou se odehrálo drama. Obýval ho čtyřiapadesátiletý Jürgen L., zaměstnanec …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *