Web zprávy

Výbuch domu: Francouz chtěl zabít mouchu, způsobil však explozi

Nešťastně skončila snaha francouzkého seniora, který se pokusil elektrickou plácačkou zabít mouchu. Kvůli úniku plynu totiž způsobil explozi domu. Naštěstí vyvázl jenom s lehkým zraněním.

Zdemolovanou kuchyní a poškozenou střechou skončila o víkendu snaha jistého francouzského seniora zabít mouchu poletující v jeho domě. Muž se ji pokoušel zneškodnit elektrickou plácačkou, ta ale spustila explozi plynu, informoval zpravodajský web BBC. Majitel domu ve vesničce Parcoul-Chenaud nedaleko Bordeaux vyvázl jen s lehkým zraněním na ruce.

Další stopa v případu ztracené Maddie! Mladá žena popsala pedofilní útok podezřelého Christiana B.

Příčinou nehody byl únik obsahu plynové lahve v daném domě. Když se jeho více než 80letý obyvatel začal v pátek při večeři ohánět elektrickou „raketou“ na mouchy, byla výsledkem exploze. Podle BBC zničila nejen kuchyni, ale i část střechy domu.

Francouzská média uvedla, že muž z departementu Dordogne měl zároveň štěstí, neboť mu výbuch způsobil jen popáleninu na ruce. Po hospitalizaci se nastěhoval do kempu nedaleko svého bydliště, které nyní opravují jeho příbuzní.

Zda páteční večer přežila i ona moucha, nebylo jasné, poznamenává na svém webu deník Sud Ouest.

Strašná vražda pěti dětí v Solingenu: Matka jim před smrtí ještě připravila poslední snídaniTaké přečtěte

Věci, které mohou pomalu a nenápadně zničit nový vztah

Ať už jste zajímavého muže potkala před několika dny, nebo se s novým partnerem scházíte …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *