Web zprávy

Vyhraj to! Soutěž Blesk.cz a Mall.tv! Vyhrajte peníze na nákupy i věcné ceny

Další příležitost otestovat své vědomosti budete mít již tuto neděli 13. 9.  od 18 hodin.  Soutěž probíhá v přímém přenosu v živém času, což znamená, že pokud se chcete kvízu zúčastnit, musíte být přesně v tento čas připraveni.

Každý díl soutěže Vyhraj to! bude věnován jinému tématu. Tentokrát to bude československá popmusic. Nastražte uši, oprašte gramofony a těšte se. 

Krom toho, abyste odpověděli správně, je potřeba odpovědět co nejrychleji. Ten, kdo odpoví správně a nejrychleji, získá za každou správnou odpověď 1000 bodů. Správné odpovědi té dané otázky budou seřazeny časově a podle toho budou přidělovány body všem, kteří správě odpověděli. Body za každou správnou odpověď se průběžně sčítají, o pořadí vás během soutěže bude informovat přímo její moderátor. Odpověď na poslední otázku bude bodována dvojnásobným počtem bodů. 

A o co se hraje? Osm nejlepších vyhraje peněžní poukázky na nákup na mall.cz v hodnotě až 1500 Kč. Poukázky lze ihned utratit a nejsou podmíněny žádnou investicí z vaší strany. Jedná se o čistou finanční injekci pro vaši peněženku.

Pro přihlášení se do soutěže je nutné provést následující jednoduché kroky:

1.      Vedle videa pod přehledem cen klikněte na CHCI SOUTĚŽIT! Klikněte ZDE!

2.      Následně se přihlaste pomocí účtu na mall.tv nebo pomocí vašeho facebookového účtu. Pokud nemáte účet na mall.tv klikněte na Registrace a účet si vytvořte

3.      Po přihlášení klikněte na Chci hrát

4.      Gratulujeme, jste přihlášeni do soutěže, držíme palce!

Kompletní pravidla soutěže najdete zde.

VSTUP DO SOUTĚŽE ZDE>>> Také přečtěte

Jaké módní trendy budou vládnout letošnímu jaru

Omamná červená Na červené barvě je něco nekonečně lákavého. Tento odstín symbolizuje vášeň, lásku, dobrodružství …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *