
S velkým zdržením museli v úterním pozdním odpoledni počítat řidiči, kteří cestovali po dálnici D2. Na šestnáctém kilometru ve směru na Brno se stala hromadná nehoda. Na silnici se vysypal náklad, který převážela nákladní auta. Jeden člověk se zranil.
Kliknutím zvětšíte
Dálnici D2 ve směru na Brno zablokovala v úterý v pozdním odpoledni hromadná nehoda. Stala se na šestnáctém kilometru.
|
Foto: HZS JMK
Na místo zamířila speciální technika hasičů, která pomůže s úklidem následků nehody. Policisté odklánějí dopravu. „Dopravu odkláníme na pětadvacátém kilometru, je to exit u Hustopečí, zpět pak na jedenáctém kilometru u Blučiny,“ sdělil policejní mluvčí David Chaloupka s tím, že jakmile to situace umožní, dostanou se z kolony i auta, která tam uvízla.
Úklid po nehodě několika vozů podle policistů i hasičů zabere nějakou dobu, bližší časový odhad nebylo možné získat.
Jeden zraněný putoval do nemocnice. „Na místo vyrazil vrtulník a dva pozemní prostředky, vrtulník se nakonec vracet zpět na základnu. Sanitkou jsme vezli pacienta k vyloučení vážnějších poranění do brněnské nemocnice,“ sdělila mluvčí jihomoravských záchranářů Michaela Bothová.