Web zprávy

Yessenia Alvarado byla unesena: Mrtvolu našli v masovém hrobě

Atraktivní modelka a novopečená maminka Yessenia Estefania Alvaradová (†24) z Mexika byla od srpna pohřešovaná poté, co ji údajně unesla čtveřice mužů přímo z ulice. Pátrání po ní skončilo bohužel tragicky.

Tělo modelky bylo nyní nalezeno společně s 10 dalšími oběťmi v masovém hrobě. „Vrátíš se nám zpátky,“ doufal její bratr během pátrání. „Jsi úžasná žena a skvělá matka,“ napsal o Alvaradové, která měla roční dítě.

Mrtvolu identifikovala rodina podle šatů

Bohužel jeho modlitby ani prosby nebyly vyslyšeny. Došlo na nejhorší. Ženu identifikovali její příbuzní na základě šatů, které policie zveřejnila na Facebooku s žádostí o pomoc zjistit identitu šesti obětí nalezených na konci září.

Zdrcující: Žena doma našla svého oběšeného syna (†16): Po měsících žalu zemřela také

Testy DNA následně potvrdily, že tělo patří zmizelé modelce. Ostatní oběti policie neidentifikovala, zatím však zadržela tři podezřelé. Rodina je ze smrti své blízké zdrcena. Nejhůře jí nese právě bratr.

Leť vysoko, má královno!

Leť vysoko, sestřičko. Budeš mi chybět tak moc, sestřičko, moje životní parťačko. Brzy na shledanou, opět budeme spolu, má královno,“ napsal zdrcený Juan Carlos Alvarado Rivera na sociální síti v dojemném postu.

Otec Míšovi (10) zavraždil mámu Veroniku: Chlapec to ani po letech neví!

na shledanouTaké přečtěte

Požár nelegálního domu s pečovatelskou službou v Charkově má 15 obětí

Hořet začalo v 15:03 (14:03 SEČ) v prvním patře dvoupodlažní budovy, kde bylo 33 lidí. …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *