Web zprávy

Žádné Pardubice! Honejsek u Beranů podepsal novou dlouholetou smlouvu

„Jsem hodně rád, že jsme se domluvili, a že se můžu podílet na vzestupu našeho klubu v co možná nejkratší době. Je to dobrá zpráva jak pro mě, tak doufám také pro fanoušky,” prohlásil Honejsek pro oficiální stránky klubu.

Ohledně budoucnosti příští měsíc 30letého útočníka se začalo spekulovat na podzim uplynulého roku s potenciálním odchodem do Pardubic. Zkušený borec však zůstal loajální a své působení u týmu Roberta Svobody spojil také pro nadcházející ročníky.

„Roli určitě hrálo, že mám vztah ke Zlínu. Máme tady rozdělanou práci. Je před námi hodně zajímavá výzva. Láká nás rekonstrukce stadionu,” těší se zkušený forvard na další roky u Beranů.

V letošní sezoně extraligy dosud odehrál 30 utkání, ve kterých nasbíral 22 kanadských bodů za 6+16. V produktivitě týmu je tak nejlepším hráčem Beranů. Zároveň si také připsal nejvíce asistencí.

„Jsme ve věku, kdy bychom měli být lídry. Hlavně my, kteří jsme zažili předchozí lídry jako Čája (Petr Čajánek – pozn. red.), Lešoun (Petr Leška – pozn. red.) nebo Larry (Martin Hamrlík – pozn. red.). Bylo by alibistické, kdybych se nepovažoval za lídra,” nevzdává se odpovědnosti.

Momentálně ho však na ledě neuvidíte – vinou poranění ramene bude Zlínu chybět i v dalších zápasech.

„Pro žádného hráče není nepříjemné, když je zraněný. Věřím, že to nebude delší epizoda. I tým to oslabuje – můžeme vidět v této sezoně, když je hodně zraněných hráčů a nemáte široký kádr,” poukázal na předchozí absence Tomáše Fořta či Jana Dufka.


Také přečtěte

Republikáni ve sporu s Trumpem. Exprezidentovi se nelíbí, že používají k propagaci jeho jméno | iROZHLAS

Ve Spojených státech se vyhrocuje spor mezi Republikánskou stranou a bývalou hlavou státu Donaldem Trumpem. …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít k navigační liště