Web zprávy

Zambie: Manželka ukousla muži penis, odmítl vyhnat krysu z domu

Divoká manželská hádka v zambijském městě Kitwe vyústila v brutální napadení. A následky byly taky dost divoké a hlavně velmi bolestivé. Manželka nevydržela mužovu nečinnost, když po něm chtěla, aby z ložnice vyporoučel jednoho otravného hlodavce a v rámci hádky mu ukousla penis. Muž je nyní po operaci a dost možná před rozvodovým stáním.   

Nejmenovaná žena (40) přišla jednoho zářijového večera ze sedánku se svými kamarádkami a potkala se v ložnici s krysou. Stěžovala si na to svému muži Abrahamu Musondovi (52) – ten podle webu listu Mirror ale na její naléhání žádnou akcí nereagoval. Manželé šli pak lehnout.

Nespokojená žena si dál stěžovala na to, že ji hlodavec obtěžuje a nemůže kvůli němu spát. Podrobnosti z manželské výměny názorů na přítomnost krysy nejsou známé, jisté ovšem je, že se zvrhla v divokou šarvátku. V jejím průběhu se ženě povedlo zabořit hlavu muži mezi nohy a ukousnout mu kus jeho chlouby.

Následoval Abrahamův odvoz do nemocnice, kde mu provedli urgentní zákrok, kterým alespoň částečně paseku na penisu napravili. „Po incidentu se pár v podstatě rozešel. Jsou nuceni žít dál pod jednou střechou, ale vyhradili si samostatné místnosti,“ řekl pro jeden z místních listů Bothwell Namuswa, vyšetřující komisař za provincii Copperbelt.

Nikolu (†20) našli v lese zavražděnou a brutálně znásilněnou: Někdo ji otrávil silnými dávkami léků!

K případu došlo nedlouho poté, co na Floridě údajně otec svému synovi nehty vážně poranil genitálie. Podle webu listu Mirror Mohammad Mahmoud Shaar (26) z města Coconut Creek zavezl partnerku na její pracoviště a následně měl předat chlapce do péče chůvě. Když matka před pracovištěm z vozidla vystupovala, syn byl prý velmi rozrušený.

Ačkoli byla chůva pár minut cesty daleko, otec k ní s chlapcem dorazil až za 20 minut. Při předávání měl chlapec plakat a třást se. Otec prý syna u chůvy nechal bez jakéhokoli vysvětlení, co se stalo, napsal místní Local10.com.

Zuzanu prý ubodal její syn (19): Sousedi popsali, co předcházelo brutální vraždě!Také přečtěte

Fronty na hranicích s Německem, tisícovka pendlerů čekala na test

„Od časných hodin najíždí desítky, později stovky pendlerů k odběrovému místu, které bylo zřízeno na …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *