Web zprávy

Zemřel Daniel Kopál (†49) z Prima vařečky! Co řekl Martin Zounar?

Zpět
na

Smrt televizního kuchtíka a rozhlasového moderátora Daniela Kopála (†49), který zemřel na přístrojích po delším boji s covidem, zasáhla i jeho dlouholetého parťáka, herce Martina Zounara (53). Jako dvojice spolu moderovali kdysi populární pořad Mňam aneb Prima vařečka na Primě.

Zounar se ke smrti Dana Kopála vyjádřil na webu eXtra.cz. „Co mám poslední informace, prý byl hodně, hodně při těle. K tomu měl nesmírně těžkou cukrovku a astma. To jsou asi komplikace, které jsou u tohoto onemocnění velmi rizikové,“ posteskl si Zounar.

„Byl nesmírně vtipný a výřečný, velmi usměvavý a příjemný člověk. Velmi rád jedl. Vzpomínám si, že jsme například jednou společně drželi dietu,“ dodal při vzpomínce na někdejšího kolegu.

Daniel Kopál a Martin Zounar

„Ke koronaviru bychom skutečně měli přistupovat zodpovědně. O vládě si můžeme myslet, co chceme, ale aspoň bychom měli věřit lékařům. Je to nemoc, která opravdu může zabíjet,“ klade herec na srdce všem obyvatelům Česka, zejména těm, kteří dosud nevěří na covid-19 a jeho fatální následky.

Smrt hvězdy Šlágr TV


Další dvě oběti covidu mezi slavnými! Suchoňův zkrat ve vysílání! A rozchod Grossové! Blesk

Petr Suchoň nezvládl živý vstup s odborníkem.

Bohuš Matuš a Lucinka si založili společný instagramový profil.Také přečtěte

Nejvíce potvrzených případů přibylo v česko-polském pohraničí

Ačkoliv ve většině regionů nárůsty počtu nově potvrzených případů nákazy koronavirem stagnují, v některých okresech se …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *