Web zprávy

Žena přišla při autonehodě o čelo: Nedějte stejnou blbost, varuje

Krásná Irka Gráinne Kealyová (36) frajeřila během jízdy v autě a drsně za to zaplatila. Na sedadle spolujezdce si dala nohy na palubní desku, které si při havárii zarazila do hlavy a přišla tak o čelo. Nyní varuje ostatní, aby se stejné chyby vyvarovali.

K děsivé autonehodě došlo, když bylo Gráinne teprve 22 let. Nohy jí do hlavy vystřelil airbag, který aktivoval náraz způsobený autohavárií, do které se vůz dostal po smyku. Mladá žena pak měla po karambolu zlomené téměř všechny kosti v obličeji.

Poslední foto před smrtí: Při děsivé nehodě zemřeli čtyři chlapci (†6, †10, †11, †11) a Marián (†43)

Dva následující roky byla bez čela, než jí lékaři voperovali nové. Vyrobeno je z keramiky. Gráinne absolvovala od roku 2006 celkem 16 náročných operací, než se její vzhled vrátil do normálu. Předtím zdeformovaným čelem děsila své okolí.

Dodnes má deprese

Prosím, poučte se z mé chyby. Nemůžu to dostatečně opakovat. Stále si tím i po všech těch letech procházím. Už mě neoperují, ale mám deprese. Mám problémy. Řekli mi, že mám jít dál, ale vrací se mi to vždy, když se kouknu do zrcadla,“ řekla žena webu LABible.

Katka (†14) zemřela ve voze mladého řidiče Honzy (18). Podle místních za volantem machrovalTaké přečtěte

E-kniha Pryskyřice zavede do světa, kde mrtví ožívají. Sleva 50 %

Pryskyřice | foto: Knihy Dobrovsky Pro rodinu Harderových existuje pouze bezpodmínečná láska. Žijí poklidným životem v …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *