Web zprávy

Ženská pomsta: Jana Paulová a Petr Rychlý v roušce

Nejprve v úterý 8. září poslali filmaři do kin historický snímek Krajina ve stínu, o den později už ale sláva patřila pro změnu Ženské pomstě režiséra Dušana Rapoše (67).

V něm dostaly šanci zazářit především Jana Paulová (65), Eva Vejmělková (51) a Mahulena Bočanová (53), ovšem právě poslední jmenovaná se oficialit účastnit nemůže. Je totiž v karanténě kvůli podezření na covid-19. Ačkoliv testy měla negativní, raději nechce riskovat.

Josef Trojan promluvil o večeru s Emmou Smetanou.

I tak se ale do Lucerny nahrnula velká plejáda hvězd. Logicky nemohl chybět sám režisér s manželkou a jednou z hlavních hvězd snímku Evou Vejmělkovou. Ta mimo jiné přiznala, že za svůj mladistvý vzhled vděčí i dobrému sexu! Kolem jejího muže se točila ale také další hvězda snímku Jana Paulová.

Bodyguarda během večera ji ale dělal filmový manžel Petr Rychlý (55) s manželkou. Ti navíc přišli v rouškách a nechali se v nich i vyfotit. „Sami se přijďte podívat, co vám budu povídat,“ popsala Jana stručně a s úsměvem svou roli.

Premiéra odhalila nové milence?

Dorazil též zpěvák Petr Kolář (53), který pro film nazpíval titulní píseň. Vzal s sebou i svou partnerku, která tvrdila, že se raději nemstí, aby se to neobrátilo proti ní. Z pěveckých osobností dorazily také Heidi Janků (57), Elis Mraz (26) a Helena Vondráčková (73). Podpořit snímek přišel také producent Petr Šiška (55).

VIDEO: „Párkrát“ jsem v životě miloval, prohlašuje Petr Kolář v nové písni k filmu „Ženská pomsta“


„Párkrát“ jsem v životě miloval, prohlašuje Petr Kolář v nové písni k filmu „Ženská pomsta“ 

Robert Jašków (50) sice přišel s manželkou Petrou, ale vychvaloval hlavně filmovou polovičku Mahulenu Bočanovou, s níž se potkává také v Ordinaci v růžové zahradě 2. Menší roli barmanky ve snímku ztvárnila Dominika Myslivcová (26), co rovněž premiéru nevynechala. Naopak se neukázal jeden z hlavních mužských hvězd – Miroslav Etzler (55). Zajímavé ovšem je, že jeho partnerka na premiéře byla…

VIDEO: Tvůrci filmové komedie Ženská pomsta představili trailer!


Tvůrci filmové komedie Ženská pomsta představili trailer! Petarda Production

Rána pro vdovu Olgu Menzelovou: Co teď bude s vilou za 20 milionů a obřími splátkami?!

Zatímco plastiková Zdeňka Černá alias Lulu si neodpustila rýpnutí do Karlose Vémoly i sokyně v lásce Lely Ceterové, Lela Ceterová se rozhodla aspoň částečně odstřihnout od minulosti. Blond vlasy, na kterých tak bazíroval její bývalý Karlos Vémola, si nechala promelírovat dohněda.

Jiří Menzel

 Také přečtěte

Látal netrefil sestavu. Jako bychom nechtěli vyhrát, vyčítal hráčům Sigmy

„Velké zklamání,“ hlesl trenér Radoslav Látal, jemuž nevyšly změny v sestavě. Oproti vítěznému zápasu s …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít k navigační liště